novanest.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Опълченски
163 000 €
318 800.29 лв.

(1 630 €, 3 188.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:29 на 31 март, 2026 год.
Обявата е посетена 827 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
1-ви от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Просторен и напълно обзаведен апартамент в тихия център уют, светлина и удобство

Представяме Ви просторен тристаен апартамент с отделна кухня, разположен в един от най-предпочитаните райони тихия център, кв. Опълченски. Това е дом, който съчетава комфорт, функционалност и отлична локация, подходящ както за семейство, така и като сигурна инвестиция.

Жилището е вътрешно, с изложение север/юг, което осигурява естествена светлина през целия ден и комфортен микроклимат през всички сезони. С площ от 100 кв.м, апартаментът предлага простор и удобство, които рядко се срещат.

Още с влизането ще усетите уютната атмосфера на просторния хол, обзаведен с чисто нови мебели, създаващи усещане за модерен и завършен дом. Отделната кухня е практична и добре организирана, оборудвана с нов хладилник и нова фурна, готова да посрещне ежедневието на едно домакинство.

Двете спални са комфортни и подходящи както за семейство с деца, така и за работно пространство. Жилището разполага с баня и отделна тоалетна, като има възможност за обособяване на втора тоалетна, което е голямо удобство. Допълнително има и мокро помещение, което допринася за практичността на имота.

Апартаментът е саниран, оборудван с висок клас климатици Daikin във всички стаи, което гарантира ефективно отопление и охлаждане през цялата година. Продава се напълно обзаведен, което ви позволява да се нанесете веднага, без допълнителни инвестиции.